Trafik Yangın Deprem Saglık Kasko
Çözüm Ortaklarımız

Çözüm Ortaklarımız

Türkiye’nin en güçlü çözüm ortaklarıyla çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Gulf

Gulf Sigorta çok uluslu yapısının vermiş olduğu bilgi ve birikim ile hem kurumsal hem de bireysel sigortalarda hizmet vermektedir.

Arex

Hayat sigortası dışındaki (sağlık, yangın, motorlu taşıt, konut, tarım, denizcilik, havacılık, kaza, doğal afet, ulaştırma, nakliyat, para kaybı, borçlanma, mali sorumluluk, kefalet, kredi, finansal kayıplar vb) sigortacılık faaliyetleri.

Bereket

Bereket Sigorta, çalışma prensibi olarak tüm yatırımlarını faizsiz enstrümanlara yapmakta, en önemli ilke olarak bütün operasyon ve anlaşmalarında faizsizlik prensibine azami özen göstermektedir.

Gri

Gri

GRI Sigorta, ihtiyaç duyduğunuz her anınızda yanınızda olmak için karşılaştırmalı Konut Sigortasıyla evinizi güvence altına alır ve evinizde güvenle oturmanızı sağlar.

Anadolu

Köklü yapısı ve tarihi ile Türkiye'nin en önemli sigorta şirketleri arasında bulunan Anadolu Sigorta 1925’te kurulmuştur.

Axa Sigorta

Axa Sigorta'nın sermayedarı AXA Grubu, dünyada sigorta şirketleri arasında en büyük ilk üç şirket arasında gösterilmektedir.

Axa Hayat

Axa Grubu kalitesini barındıran sigorta şirketi AXA Hayat ve Emeklilik ile kendiniz ve sevdikleriniz güvence altında.

Doğa Sigorta

Doğa Sigorta; Yangın, Kaza, Ferdi Kaza ve Sağlık Sigortaları gibi bir çok alanda 2014 yılından beri faaliyet göstermektedir.

Fiba Emeklilik

Fiba Emeklilik, 2012'de kurulan dinamik yapısı, müşteri odaklı ilkeleri ve büyüme odaklı vizyonuyla müşterilerine hizmet sunmaktadır.

Groupama

Kasko, trafik ve sağlık branşlarında hizmet veren Groupama Sigorta Türkiye’nin en önemli sigorta şirketleri arasındadır.

Hdi Sigorta

Sektörün öncü sigorta şirketleri arasındaki HDI Sigorta, başta kasko sigortası olmak üzere birçok branşta hizmet vermektedir.

Ray Sigorta

Ray Sigorta 1958 yılında kurulmuş ve bu tarihten itibaren Türkiye’nin önemli sigorta şirketleri arasında yer almayı başarmıştır.

Sompo Sigorta

Sompo Sigorta, Türkiye’de ve dünyanın ikinci büyük sigorta pazarı olan Japonya'da lider sigorta şirketleri arasındadır.

Türk Nippon

Türk Nippon Sigorta, yenilikçi sigorta şirketi olma vizyonu ve müşteri memnuniyetini esas alan ürünleri ile öne çıkmayı hedeflemektedir.

Unico

26 yıllık tecrübesi ile sektörün en önemli şirketleri arasında yer alan Aviva, artık yoluna Unico Sigorta adıyla devam ediyor.

Zurich

Geniş ürün portföyü, tarihi ve köklü yapısı ile Zurich Sigorta, dünyanın en önemli sigorta şirketleri arasında bulunmaktadır.

Quick

Hasar anında Quick Sigorta her an yanında! Hasar işlemlerinizi online veya telefon yardımı ile yapabilirsiniz.