Trafik Yangın Deprem Saglık Kasko
Kapmanyalar ve Fırsatlar

Sevgililer Günü Hediyeniz Anadolu Sigorta’dan

Şubat ayında Anadolu Sigorta’dan ilk kez Bireysel Sağlık Sigortası veya Tamamlayıcı Sağlık Sigortası yaptıranlar, 100 TL değerinde hediye çeki kazanma fırsatını yakalıyor!

Kapmanya Koşulları

  • Kampanyamız 13 Ocak - 31 Mart 2022 tarihleri arasında, bireysel müşterilerimizin kullanım tarzı hususi otomobil, model yılı 5 yaş ve altında olan araçları için yeni düzenlenecek Birleşik Kasko Sigortası ve Elektrikli Araç Sigortası poliçelerinde geçerlidir. Anadolu Sigorta’dan devam eden yenileme kapsamındaki kasko poliçelerinde geçerli değildir.
  • Anadolu Sigorta’dan yürürlükte Trafik Sigortası olup kasko sigortası bulunmayan aracı için Anadolu Sigorta’dan Birleşik Kasko veya Elektrikli Araç Sigortası yaptıracak bireysel müşterilerimiz %7 indirimden yararlanabilecektir.
  • Anadolu Sigorta’dan yürürlükte Birleşik Kasko Sigortası veya Elektrikli Araç Sigortası olan bireysel müşterilerimiz, henüz Anadolu Sigorta’da kasko sigortası kapsamında olmayan diğer araçları için düzenlenecek Birleşik Kasko Sigortası ve Elektrikli Araç Sigortası poliçelerinde %7 indirimden yararlanabilecektir.
  • Anadolu Sigorta’dan yürürlükte Birleşik Kasko Sigortası veya Elektrikli Araç Sigortası bulunan bireysel müşterilerimizin kampanya kapsamında henüz Anadolu Sigorta’dan kaskosu bulunmayan birden fazla aracı olması durumunda, kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak için satış kanallarımıza başvurabilirsiniz.
  • Söz konusu indirim, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
  • Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.