Trafik Yangın Deprem Saglık Kasko
Kapmanyalar ve Fırsatlar

Birleşik Kasko ve Elektrikli Araç Sigortası’nda Hoş Geldin İndirimi Fırsatı

Anadolu Sigorta’dan Trafik Sigortanız ya da başka aracınıza ait bir Birleşik Kasko veya Elektrikli Araç Sigortanız varsa, henüz Anadolu Sigorta’dan kaskosu bulunmayan aracınız için kasko sigortanızı %7 indirimle yaptırabilirsiniz.

Kapmanya Koşulları

  • Kampanyamız 13 Ocak - 31 Mart 2022 tarihleri arasında, bireysel müşterilerimizin kullanım tarzı hususi otomobil, model yılı 5 yaş ve altında olan araçları için yeni düzenlenecek Birleşik Kasko Sigortası ve Elektrikli Araç Sigortası poliçelerinde geçerlidir. Anadolu Sigorta’dan devam eden yenileme kapsamındaki kasko poliçelerinde geçerli değildir.
  • Anadolu Sigorta’dan yürürlükte Trafik Sigortası olup kasko sigortası bulunmayan aracı için Anadolu Sigorta’dan Birleşik Kasko veya Elektrikli Araç Sigortası yaptıracak bireysel müşterilerimiz %7 indirimden yararlanabilecektir.
  • Anadolu Sigorta’dan yürürlükte Birleşik Kasko Sigortası veya Elektrikli Araç Sigortası olan bireysel müşterilerimiz, henüz Anadolu Sigorta’da kasko sigortası kapsamında olmayan diğer araçları için düzenlenecek Birleşik Kasko Sigortası ve Elektrikli Araç Sigortası poliçelerinde %7 indirimden yararlanabilecektir.
  • Anadolu Sigorta’dan yürürlükte Birleşik Kasko Sigortası veya Elektrikli Araç Sigortası bulunan bireysel müşterilerimizin kampanya kapsamında henüz Anadolu Sigorta’dan kaskosu bulunmayan birden fazla aracı olması durumunda, kampanyadan birden fazla kez yararlanılabilmektedir.
  • Kampanyadan yararlanmak için satış kanallarımıza başvurabilirsiniz.
  • Söz konusu indirim, başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez.
  • Anadolu Sigorta süre ve koşullar konusunda önceden haber vermeksizin değişiklik yapma ve yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar.