Trafik Yangın Deprem Saglık Kasko
Hakkımızda

Biz Kimiz ?

Edindiğimiz değerlerle, sigortacılık mesleğini icra ederken güvenilir ve hızlı bir şekilde, müşterilerimizin ihtiyaçları dahilinde hizmet verip sektörde marka olmayı hedefleyen öncü bir acenteyiz. Poliçe değil güven satıyoruz sloganımızla, ihtiyaca yönelik ürünleri uygun fiyata müşterilerimizle buluşturuyoruz. Her türlü teknolojiye ayak uyduran dinamik yapımızla tüm yeniliklere açık acenteliğimizle, sizlerin hizmetindeyiz.

Image
Sigorta acenteleri, belli bir bölge içinde, sigorta şirketlerinin nam ve hesabına sigorta sözleşmelerine aracılık eden veya bunları sigorta şirketleri adına yapmayı meslek edinen gerçek veya tüzel kişilerdir.
Poliçe sahibi için çalışan, sigortacılarla ilişkilerinde tamamen bağımsız, sigortacı ve sigorta ürünleri konusunda müşterilerine çeşitli teklifler sunarak, müşterilerinin doğru şirketten, doğru ürünü seçmelerine yardımcı olan kişilerdir. Sigortam.net anlaşmalı sigorta şirketlerinin tekliflerini online karşılaştırmalı olarak sunan bir sigorta brokerıdır.
Wind Sigorta sizler için uygun fiyat politikaları izler, ve bütçenize uygun kampanyalar düzenlemek için anlaşmalar imzalar.